Tworsoft
    O firmie
    Oferta współpracy
    Referencje
    Dane kontaktowe

Nasze produkty
    Pełny katalog
    Ostatnio dodane
    Najpopularniejsze
    InsERT

Wzorce wydruków
    Sprzedaży
    Księgowe
    Magazynowe
    Inne

Zestawienia SQL
    Sprzedaży
    Magazynowe
    Finansowe
    Księgowe
    Kadrowo - płacowe
    Inne

Dodatkowe moduły
    do Subiekta GT
    do Rewizora GT
    do Gratyfikanta GT

Dla kogo pracujemy?


Klienci InsERT-u


Naszymi klientami są małe i średnie firmy, które zdecydowały się na wdrożenie u siebie produktów InsERT-u i chciałyby poszerzyć ich funkcjonalność. Są to przede wszystkim przedsiębiorstwa, którym w oprogramowaniu InsERTu 'czegoś brakuje'. InsERT tworząc oprogramowanie 'pudełkowe' i uniwersalne, przeznaczone dla szerokiej gamy firm, nie jest fizycznie w stanie spełnić wszystkich potrzeb klikudziesięciu tysięcy klientów. To zadanie zarezerwowane jest dla dystrybutorów i serwisantów oraz dla takich firm jak TWORSOFT.

Korzystając z możliwości oferowanych przez programy InsERT-u, podpinamy dodatkowe zestawienia, modyfikujemy wydruki, tworzymy dodatkowe moduły, personalizujemy aplikację tak, aby w 100% spełniła oczekiwania klienta.

Jeśli szukasz oprogramowania dla swojej firmy, a nie jesteś pewny czy programy InsERTu nadają się dla Ciebie - my to za Ciebie sprawdzimy i zaproponujemy Ci satysfakcjonujące rozwiązanie.

Jeśli kupiłeś już Subiekta i złościsz się, bo odkryłeś, że brakuje mu elementarnej (dla Twojej branży) funkcjonalności - nie martw się, my ją dla Ciebie dopiszemy.

Jeśli jesteś zachwycony produktem InsERT-u, ale chciałbyś jeszcze czegoś więcej - nie krępuj się, daj znać a pomożemy Ci spełnić te marzenia.


Serwisanci i dystrybutorzy InsERT-u


Wspieramy również, głównie pod względem technicznym, serwisantów i dystrybutorów InsERT-u. Firmy sprzedające i wdrażające oprogramowanie nie zawsze mają czas, środki czy odpowiednią wiedzę programistyczną, potrzebną do dostosowania produktu pod konkretne potrzeby. My, jako firma mająca korzenie przede wszystkim w branży produkcji oprogramowania i znający produkt 'od podszewki' (wieloletnie doświadczenie jako programiści InsERT-u), zawsze jesteśmy chętni do wspierania trudnych wdrożeń oraz do wyręczania handlowców czy serwisantów od zadań typowo technicznych. Dodatkowo, dystrybotorom naszych rozwiązań oferujemy atrakcyjne rabaty.

Jeśli jesteś dystrybutorem InsERT-u, ale brakuje Ci ochoty na naukę SQL-a, Crystala, Sfery czy XSLT - skontaktuj się z nami.

Jeśli masz techniczną wiedzę, ale nie lubisz programować albo nie masz na to czasu - napisz do nas.

Jeśli chcesz, żeby Subiekt robił coś 'niemożliwego' - pomożemy Ci.

© Copyright by Tworsoft. All rights reserved.